Nowy gadżet dla kobiet: budzik z wibratorem!

wakeupvibe3

Wibrator z funkcją budzika, pozwalający obudzić się pod wpływem pieszczoty… Ten nowy gadżet wydaje się nie tylko funkcjonalny, ale też świetnie wygląda.

wakeupvibe1

Wake-up vibe został pokryty doskonałej jakości silikonem. Jest higieniczny i hipoalergiczny, prosty do wyczyszczenia i o dużej trwałości. To unikalne połączenie zegarka z wibratorem. Co więcej może stać na szafce nocnej i nikt nie będzie podejrzewać jego prawdziwego charakteru…. Trzeba przyznać, że wygląda wyjątkowo gustownie, wręcz niewinnie. Na dodatek wibrator/budzik można dobrać w jednym z odpowiadających nam kolorów.

wakeupvibe2

Należy się tylko zastanowić, jak rozwiązano kwestię ‚drzemki’. Istnieje przecież zagrożenie, że niektóre kobiety fundowałyby sobie zwielokrotnione…dobudzanie. Skorzystałybyście z takiego budzika?

Podobało się? Wykop ten wpis!

Podobne artykuły...

6 Responses

 1. N. pisze:

  Zgadzam się z (hipo)tezą Bedboya, a nawet dodam jeszcze od siebie: dla mnie poranny seks jest najlepszy, najpiękniejszy i najprzyjemniejszy. Idealny początek dnia. I zdrowo zacząć dzień od gimnastyki, jakiejkolwiek :) Ale… W przypadku samotności / w akcie desperacji nigdy nie zastąpiłabym porannego seksu wibrującym budzikiem, bo przez to jedynie nabrałabym ochoty na więcej. Czyli na mężczyznę. Wówczas dzień zacząłby się bardzo źle ;)

 2. Anonim pisze:

  Założenie rzeczywiście bardzo optymistyczne, biorąc pod uwagę że jesteśmy w rzeczywistości wirtualnej :) Niemniej jednak, wykrzyknik po koleżankach sugeruje chęć podkreślenia mocy argumentu. Koleżanki tak powiedziały! :)

  odnosząc się jeszcze do Twojej poprzedniej odpowiedzi – kult seksu w ogóle istnieje jako taki, nocnego również, mimo że niektórzy wolą uprawiać go rano.

  Bo seks chyba ogólnie jest w miarę spoko, niezależnie od pory dnia.

  Chociaż tu też można dyskutować… zależy z kim, zależy jak, zależy gdzie…. pewnie aseksualni by się z tym nie zgodzili.

  czasem lepiej jednak sięgnąć po budzik.
  w fazie desperacji, nawet bez funkcji wibrowania.

 3. Bedboy pisze:

  Założyłem optymistycznie, że będziesz wiedziała, że z tym „koleżanki mi powiedziały”, to była ironia… ;) Tak czy inaczej, co do „To mógłby być temat na dyskusję – co mówią kobiety koleżankom, a co mężczyznom” – zgadzam się w 100%, dobre ;)

 4. Anonim pisze:

  Wniosek dokładnie stąd, co Twój, drogi autorze. To mógłby być temat na dyskusję – co mówią kobiety koleżankom, a co mężczyznom. Wiele róznic można by odnaleźć. Prawda? Wystarczy się zastanowić. I już można zapisać cały kajecik!

  PS a ja? chętnie się gimnastykuję. i rano. i wieczorem. i w środku dnia
  :)

 5. Bedboy pisze:

  Droga MS,

  wierzę, że jedyną rzeczą, na którą TY masz ochotę rano, jest morderstwo, ale skąd wniosek, że jest tak w „większości przypadków”? Koleżanki powiedziały mi (!), że jest zgoła odwrotnie. Skądś się zresztą wziął kult porannego seksu – nie byłoby tego, gdyby kobiety były tak powszechnie na nie. Poza tym poranna gimnastyka jest nie tylko przyjemna, ale i zdrowa.

  Przyjemności i zdrowia życzę ;))

 6. Anonim pisze:

  Twórcą tego wynalazku ewidentnie był mężczyzną. W większości przypadków jedyną rzeczą na którą kobieta ma ochotę rano, jest morderstwo. Chyba, że obok leży ktoś, kto sprawia że ciarki przechodzą na samą myśl – wtedy można się zastanowić…. można.
  (aczkolwiek nikła szansa, że tym kimś jest akurat budzik, nawet w najładniejszym kolorze).

  pozdrawiam, autorze.

  MS