Kontakt

kontakt1

Zachęcam do kontaktu. Odpowiadam niekiedy z opóźnionym zapłonem, ale raczej zawsze. Kto i w jakiej sprawie powinien do mnie pisać?

  • czytelnicy

W jakiejkolwiek sprawie. Czy ma to być opowiedzenie mi jakiejś ciekawej/zabawnej sytuacji, czy skonsultowanie dylematu, w którym mogę pomóc. Albo po prostu podesłanie mi ciekawych treści – liczę na Was przede wszystkim w kontekście sekcji „Robisz to źle”, a szczególnie na płeć piękną i Wasze spostrzeżenia dla „Żeńskim okiem”!

  • organizatorzy

Jeśli współtworzysz ciekawe przedsięwzięcie, do którego chcesz mnie zaangażować lub po prostu chciałbyś, abym poinformował o tym na stronie, śmiało.

  • cool brands

Cool i tylko cool. Jeśli jesteście fajną, dobrze kojarzoną marką i chcielibyście skojarzyć swój wizerunek również ze mną – świetnie. Możemy zorganizować wspólną akcję, imprezę lub zainspirować czytelników promocyjnym, ale zajebistym materiałem.

Wszystkich gorąco zapraszam do kontaktu poprzez poniższy formularz kontaktowy. Możecie również napisać bezpośrednio na mój email: on@bedboy.pl. Z łatwością dotrzecie też do mnie poprzez kanały social mediowe – znajdziecie je na lewym sidebarze strony głównej.

Jak się nazywasz?

Twój zwrotny adres e-mail:

Treść wiadomości:

 

Wypełniając formularz zgadzasz się na przekazanie mi swoich danych osobowych (tych, które wpiszesz). Służą one jedynie do nawiązania kontaktu i nie są udostępniane osobom trzecim, poza przypadkami nakazanymi przez prawo.