TOP 5 absurdalnych, seksualnych zabawek

Zdarzyło wam się wpaść na jeszcze dziwniejsze rzeczy? Jeśli tak, zachęcam gorąco do podzielenia się nimi. Brytyjska firma Lovehoney ogłosiła konkurs na najbardziej designerski sypialniany gadżet. Współzałożyciel tej strony Neal Slateford powiedział: „ Nie musisz być inżynierem, czy projektantem, by wejść do gry. Wszystko czego potrzebujesz to świetny pomysł i autorski szkic, tak aby nasi projektanci mogli sprawić że seks zabawka stanie się rzeczywistością”.

Lovehoney oferuje 1000 £ za najlepszy projekt w 3 kategoriach: Najlepsza seks zabawka dla kobiet, mężczyzn i par. W 2009 roku Trevor Murphy wygrał konkurs projektem zatytułowanym „sqweel”. Jest to zabawka erotyczna dla kobiet w kształcie obracającego się koła z ‘ języczkami’ stymulującego seks oralny. Wygląda to tak:

sqweel

Gadżet zrobił tak ogromną furorę, że Murphy zarobił na tym ponad 150 tys. funtów z samych prowizji od sprzedaży. Chcesz wziąć udział i zarobić trochę kasy? A może podzielić się swoim super pomysłem z resztą świata? Nic prostszego, uczestnicy muszą dostarczyć rysunek swojego projektu, nazwę produktu, a także wyjaśnienie, jak to działa, dla kogo to jest i co sprawia, że jest inaczej. Zgłoszenia można składać pod tym adresem.

Powodzenia!

Podobało się? Wykop ten wpis!
Pages: 1 2 3 4 5 6

Podobne artykuły...